Здійснено перший крок для проведення референдуму про вступ до НАТО

 
Добавлено: 2014-09-09 10:47:30 Новости Государство и Организации
5 вересня в м. Києві відбулися збори громадян щодо всеукраїнського референдуму стосовно вступу України до НАТО.
 

5 вересня в м. Києві завершилися збори громадян щодо всеукраїнського референдуму стосовно вступу України до НАТО. Відповідно до вимог законодавства учасники зборів проголосували за доцільність проведення такого референдуму.

Збори затвердили формулювання питання, яке пропонується винести на всеукраїнський референдум. Воно звучатиме таким чином: "Чи підтримуєте Ви приєднання України до Організації Північноатлантичного Договору (НАТО) як системи колективної безпеки?".

Крім того, учасники зборів утворили ініціативну групу з 500 осіб, визначили її персональний склад та доручили їй організувати процес збору підписів. Уповноваженим представником ініціативної групи визначено народного депутата Сергія Власенка. Відповідні рішення будуть передані до Центральної виборчої комісії.

Вступ України до НАТО має бути вибором всього народу на всеукраїнському референдумі, а не рішенням окремих політиків.

Про це заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, виступаючи на зборах громадян з приводу проведення референдуму про вступ до НАТО.

"Ми мусимо звикати до того, що доленосні, сильні, історичні рішення мусять прийматися не в кабінетах політиків, а повинні прийматися на всенародних референдумах", - наголосила Юлія Тимошенко.

Вона підкреслила, що завершився час, коли вступ до НАТО розділяв українців. Тимошенко також закликала українців об‘єднатися навколо питання проведення референдуму, оскільки саме колективна безпека допоможе встановити мир в Україні.

На думку лідера "Батьківщини", нейтралітет в умовах зовнішньої агресії робить Україну беззахисною та ставить під питання існування нашої держави.  Голова партії «Батьківщина» також засудила спробу проросійської партії "Союз" через суд заборонити збори громадян, які відбулися 5 вересня.  

                                                                                             Інтернет-огляд

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты