Музей народної архітектури і побуту Державного історико-культурного заповідника Посулля
 

"Музей народної архітектури і побуту Державного історико-культурного заповідника Посулля" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Музей народної архітектури і побуту Державного історико-культурного заповідника Посулля
Еще названия:Музей народной архитектуры
Категории:
 • Достопримечательности Ромен
 • Интересные места Ромен
 • Музеи Ромен
 • Последние новости

  Все новости
   

  Скансени в Україні

  Скансени в Україні
  Добавлено 2014-08-02 16:33:18

  Українські простори нараховують у своїх володіннях багато територій, що унікальні з різних поглядів і становлять надзвичайну культурну цінність. Зокрема, до таких належать і скансени – музеї просто ...

   
  Читать Дальше
   

  Музей народної архітектури і побуту Державного історико-культурного заповідника Посулля

  В рамках виконання розпорядження Президента України "Про заходи з увічнення пам’яті останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського" Кабінет Міністрів України 26 липня 2006 р. прийняв постанову за № 1021 про створення Державного історико-культурного запо­відника "Посулля". За цією постановою заповідник об’єднав визначні пам'ятки Роменського та Недригайлівського районів Сумської області. До нього увійшли Роменський краєзнавчий музей (чия колекція експонатів є однією з найбагатших в області), скіфські кургани, пам’ятник останньому кошо­вому отаману Запорізької Січі Калнишевському і дерев’яна церква Святої Трійці у с. Пустовійтівка, що знаходилася на реставрації.

  З 2008 р. у с. Пустовійтівка почали створювати музей народної архітектури та побуту просто неба. У музейному комплексі: церква Святої Трійці, сільська садиба, подібна до тієї в якій народився Петро Калнишевський, стайня, курник, саж, криниця, кузня, пасіка, вітряк, максимально наближені до тих, що існували в далекому історичному минулому. Усі споруди комплексу музеєфіковані, в них від­творені інтер’єри, в яких експонуються знаряддя праці та побуту, одяг, меблі, посуд ХІХ-ХХ ст. Перед­бачається проводити тут етнічні фестивалі, ярмарки, свята народних майстрів, працюватиме діюча кузня. У перспективі - створення архітектурних комплексів, які відтворять історико-етнографічні зони, що є на теренах Сумщини: Полісся, Сіверщина, Слобожанщина.

  Серед культурно-масових заходів, що проводяться на території заповідника, найбільшим є щорічне Всеукраїнське козацьке свято "Калнишева рада". Головною метою свята є розвиток історич­них, культурних та патріотичних традицій українського козацтва, забезпечення духовної єдності поко­лінь, виховання шанобливого ставлення до українського народу. У рамках свята відбувався обласний фестиваль козацької пісні "Дивограй", на який також приїжджають колективи з інших областей.

  "Музей народної архітектури і побуту Державного історико-культурного заповідника Посулля" находится по адресу: Ромны, с. Пустовійтівка. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Музей народної архітектури і побуту Державного історико-культурного заповідника Посулля", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Ромны, с. Пустовійтівка"! Если Вам нравится "Музей народної архітектури і побуту Державного історико-культурного заповідника Посулля" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Собор Святого Духа 0,684 км.
  Краеведческий музей в Ромнах 0,364 км.
  Николаевская церковь в Пустовойтовке 0,78 км.
  Троицкая церковь в Пустовойтовке 0,78 км.
  Памятник Калнышевскому 0,78 км.
  Памятник свинье 0,035 км.
  Васильевская церковь в Ромнах 0,684 км.
  Музей народної архітектури і побуту Державного історико-культурного заповідника Посулля 0 км.
  Книжный магазин Карина 0,543 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты